Sérum na mihalnice Nanolash je praktickým výrobkom, ktorý mimoriadne pôsobí na riasy. Bolo navrhnuté tak, aby pomáhalo zlepšovať stav mihalníc; pre prospech drobných, krátkych a poškodených vláskov na viečkach. Tento skrášľujúci produkt obsahuje rast podporujúce činidlo a prírodné rastlinné komplexy. Jeho zloženie bolo vyvinuté s precíznosťou.

Opis

Sérum na mihalnice Nanolash je prípravkom, ktorý v sebe spája dva účinky – stará sa o riasy a stimuluje ich rast. Výrobok sa odporúča aj na riešenie rôznych problémov, ktoré môžu trápiť mihalnice. Ba čo viac, prípravok má aj množstvo prospešných vlastností. Pôsobí všeobecne a pomáha obnovovať vitalitu a zdravý výzor mihalníc.

Vlastnosti

Formula Nanolash, ktorú vyvinuli experti, je založená na látkach, ktoré stimulujú rast mihalníc. Tieto látky prenikajú ku korienkom rias, aby sa mihalnice lepšie zakorenili vo svojich folikulách.

Pravidelná aplikácia séra na mihalnice Nanolash nielenže posilňuje a urýchľuje rast mihalníc, ale tiež viditeľne zlepšuje ich hustotu a pevnosť. Inými slovami, počas kúry si človek začne všímať množstvo silných a tmavých rias, objavujúcich sa na viečkach.

Nanolash poskytuje:

  • posilnenie
  • predĺženie
  • zlepšenie hustoty
  • spevnenie

Navyše, toto nie sú všetky výsledky, ktoré ponúka sérum na mihalnice Nanolash. Taktiež pôsobí tak, aby sa vytvárali tmavšie, ohybnejšie, vytočené a lesklé riasy.

urýchlený rast rias nanolash
urýchlený rast rias s NANOLASH

Účel

Prirodzene krátke mihalnice
Sérum na mihalnice Nanolash bolo navrhnuté tak, aby pomáhalo osobám, ktoré mali tú smolu, že sa narodili s krátkymi a slabými mihalnicami. Tento skrášľujúci výrobok môžu používať tí, ktorí by chceli zlepšiť výzor svojich svetlých, nevýrazných a tenkých mihalníc.

Oslabené mihalnice
Produkt rieši aj iné problémy, ktoré prenasledujú riasy a sú spôsobované napríklad škodlivým pôsobením niektorých prípravkov na líčenie, odličovačmi a zle prevedenými skrášľujúcimi ošetreniami. Naviac Nanolash dobre funguje aj u ľudí, ktorých riasy trpia kvôli častým procedúram predĺžovania mihalníc alebo hormonálnym výkyvom (napr. kvôli tehotenstvu).

Aplikácia

Sérum na mihalnice sa musí nanášať k línii korienkov mihalníc, pomocou tenkého štetca. Tento proces je podobný používaniu očnej linky. Dôležité je, že Nanolash by sa malo naniesť len ku korienkom rias. Vyžaduje sa len to, aby sa naniesla tenká línia prípravku, od vnútorného kútika oka smerom k vonkajšiemu, kde aj končí.

Sérum na mihalnice Nanolash sa musí aplikovať raz denne, najlepšie ak sa tak robí večer. Pred nanesením Nanolash je nevyhnutné odlíčiť make-up, hlavne z oblasti očí.

Dodatočné poznámky

  • nečistoty, ktoré sa zbierajú na pokožke môžu blokovať prenikanie aktívnych látok ku korienkom rias
  • nie je potrebné nanášať viac séra Nanolash, ako je odporúčané denné množstvo

Nákup / donáška produktu

Sérum na mihalnice Nanolash sa dá zakúpiť cez internet, v oficiálnom obchode značky. Každá krajina má svoju vlastnú jazykovú verziu webovej stránky, kde sa dá odoslať objednávka. Cena za produkt sa znižuje, ak sa pri jednom nákupe objedná viac balení. Sérum na mihalnice sa dá zakúpiť v troch základných sadách: Go!Go! (1 x Nanolash), Two Steps! (2 x Nanolash), and You’re Gonna Love It! (3 x Nanolash).