Wibo je poľská kozmetická značka, známa pre fakt, že v jej zostave môžeme nájsť dosť veľké množstvo lacnej, každodennej kozmetiky. Veľmi často je jej kvalita taká vysoká, ako kvalita produktov od zahraničných spoločností, ale jej cena je prekvapivo prijateľná. Nadchádzajúcu jar chce Wibo začať s niekoľkými novými prípravkami, medzi ktorými je skutočnou kráľovnou paleta tieňov Go Nude Smokey Edition.

Jednou z najočakávanejších paliet tohto roka je 12-kusová paleta tieňov od Wibo Go Nude. Vyrobená podľa predlohy Naked palette od Urban Decay – čo je pre niektorých kontroverzné (plagiátorstvo, nedostatok originality), pre iných je to skvelá poľská odpoveď na zahraničné produkty – paleta od Wibo je príťažlivou kozmetikou, ktorá v sebe spája všetko, čo je potrebné pre vytvorenie dokonalého dymového líčenia očí. Kultové líčenie už nemusí byť mimo dosahu.

Wibo zaručuje, že Smokey Edition Go Nude je perfektne zostavený set dvanástich tieňov, ktoré by mali byť komplexným produktom pre líčenie očí, uzavretým v praktickom, kovovom balení so širokým zrkadlom. V sete nájdeme dvanásť vysoko pigmentovaných tieňov a obojstranný štetec Go Nude od Wibo, s prírodnými štetinami. Zakrivený tvar štetca umožňuje ľahkú aplikáciu očného tieňa a dokonalý finiš.

Smoky Edition GO NUDE od Wibo je dokonalým produktom pre vytvorenie rôznych líčení – od klasického dymového líčenia, cez cínovo-fialový večerný make-up až po teplé hnedé každodenné líčenie. Pigmentované tiene v dobrej kvalite, dobrá cena a široká farebná škála – všetky tieto veci sú prísadami pre dymové očné líčenie pre každého.

Premiéra najnovšieho produktu od Wibo bola stanovená na nadchádzajúcu jar. Paleta GO NUDE Smokey Edition od Wibo bude na predaj začiatkom marca.