Prírodný olej a olejovanie vlasov je najlepšou voľbou vtedy, ak chcete vyživiť, obnoviť a okamžite skrášliť svoje vlasy. Niet divu, že kozmetický priemysel prekypuje vlasovými olejmi. Bohužiaľ, stáva sa, že hľadanie ideálneho produktu končí neúspechom. Je to preto, lebo vlasové oleje môžu obsahovať silikóny, parabény a škálu látok, ktoré poškodzujú vaše vlasy. Existuje však jeden produkt, ktorý vyniká spomedzi celej kopy iných vlasových olejov. Získava si obdiv a uznanie mnohých žien.

Vlasový olej Nanoil je elegantný a exkluzívny. Nikdy neublíži vašim vlasom keďže neobsahuje parabény, silikóny ani iné komedónne látky. Produkt je bohatý na vzácne oleje, ktoré boli dokonale vybrané a zmiešané tak, aby sa hodili ku každému z troch typov pórovitosti vlasov.

Vlasový olej Nanoil bol vytvorený so zmyslom pre detail. Vychádza v 3 verziách. Každá z nich má trochu iné zloženie a prináša osoh inému typu vlasov. Značka Nanoil vie, že každý typ vlasov potrebuje rozdielne látky, ktoré im poskytnú kompletnú starostlivosť. Nanoil je dostupný v troch variantách, preto uspokojuje špecifické potreby vlasov.

  • Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou vám pomôže vtedy, ak sú vaše vlasy husté, tvrdé, ťažké, chýba im objem, často sa mastia a je pre vás veľmi náročné nájsť vhodný produkt pre starostlivosť o vlasy.
  • Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou vám pomôže vtedy, ak sa vaše vlasy poškodzujú a sú náročné na úpravu. Tento vlasy sú riedke, kučeravejú, elektrizujú, zatiaľ čo končeky vlasov – sú suché alebo rozštiepené. Stav vašich vlasov sa oslabuje od korienkov (vlasových cibuliek) a začnete si všímať, že vám začínajú vypadávať.
  • Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou vám pomôže vtedy, ak sú vaše vlasy extrémne poškodené a dehydrované. Stratili svoj lesk, vitalitu a pružnosť. Stávajú sa krehkými. Vlasy rýchlo strácajú vodu a hydratáciu, takže je dosť ťažké udržať v rovnováhe ich hydrolipidovú vrstvu. Vyzerajú nepekne, hlavne vtedy, keď majú suché a rozštiepené končeky vlasov.

Účinný olej NanoilIngrediencie každej z troch verzii Nanoil boli vybrané tak, aby kompletne vyživili a obnovili vlasy, ako aj poskytli im látky, ktoré ich udržia zdravými a krásnymi. Každá verzia obsahuje rozdielne prírodné oleje (hodiace sa k pórovitosti vlasov) a dodatočné mimoriadne látky, ktoré zdokonaľujú účinky produktu (napr. panthenol, keratín, lanolín, hodváb, UV filter).

Značka Nanoil vie, že neexistuje žiaden univerzálny výrobok, ktorý by sa postaral o každý typ vlasov. Roky výskumov štruktúry a pórovitosti vlasov ukázali, že každý z troch typov vlasov má rôzne potreby a musia mu byť dodané odlišné živiny. Nevhodná starostlivosť o vlasy nepomôže vašim vlasom. Čo je ešte horšie, oslabí stav a vzhľad vašich vlasov. Práve preto sú 3 verzie Nanoil takým revolučným riešením. Stačí vám len určiť typ svojich vlasov, zistiť ich pórovitosť a… začať používať Nanoil. Môžete ho použiť rôznymi spôsobmi.

Nanoil neošetruje len pokožku hlavy. Poskytuje jej kompletnú starostlivosť. Vďaka vlasovému oleju Nanoil sa zbavíte masky na vlasy, stylovacieho krému, prípravku pre ochranu pred teplom, vyhladzujúceho krému, spreja dodávajúceho lesk a séra na poškodené končeky vlasov. Nanoil nahradí všetky tieto prípravky. Môže sa aplikovať na pokožku hlavy a vlasy (ako zmývateľná kúra), na suché alebo vlhké pramene (ako nezmývateľná kúra). Používajte ho tak, ako chcete, kedy chcete a aj kde chcete – vlasový olej Nanoil ponúka nekonečné množstvo možností.

VIETE, ŽE…

prírodné oleje obsahujú koncentrovanú silu prírodných vyživujúcich ingrediencii, ktoré sú lisované zo semienok najcennejších rastlín z rôznych kútov sveta. Oleje sú zdrojom flavonoidov, minerálov, vitamínov a dobrých mastných kyselín. Nesporní víťazi v rámci starostlivosti o vlasy a ich obnovy.

vlasová pórovitosť je jedným z najdôležitejšich kritérii, ktoré určujú stav vašich vlasov, ich potreby a vhodnú metódu ich výživy. Pórovitosť vlasov definuje veľkosť medzier vo vrstve kutikúl. Existujú 3 typy pórovitosti: nízka, stredná a vysoká. Čím vyššia pórovitosť, tým poškodenejšie vlasy.

olejovanie vlasov je kúra, ktorá v sebe zahŕňa aplikáciu prírodného oleja alebo správne zvolenej zmesy olejov na vlasy alebo (lepšie) na vlasy a pokožku hlavy. Oleje musia ladiť s pórovitosťou vašich vlasov tak, aby sa ich čiastočky vošli medzi kutikuly vlasov.