Kolekcia od Giorgio Armani Crema Nera pozostáva z niekoľkých výživných produktov. Nedávno ju rozšírili o tri nové pozície: tónovací krém Crema Nuda, regeneračný olej Crema Nera Extrema Supreme a hydratačné sérum Aqua Pantelleria.

Tónovací krém Crema Nuda funguje podobne ako BB alebo CC krém. Odporúča sa pre všetky typy pleti a hlavne pre tie, ktorým chýba jas, majú jemné pigmentové škvrny a sú mdlé. Krém vyhladzuje, osviežuje a zaručuje prirodzený vzhľad, prekrýva nedokonalosti a omladzuje. Čo je najdôležitejšie, môže nahradiť podkladovú vrstvu. Crema Nuda od Giorgio Armani je dostupný v šiestich odtieňoch: Nude Glow, Light Glow, Fair Glow, Medium Glow, Warm Glow, Deep Glow. Prípravok má veľmi originálny obal s čiernym vrchnákom a jeho konzistencia je na krém dosť tekutá, ale napriek tomu sa stále dobre rozotiera a takmer ihneď splýva s pleťou. Voľba správneho odtieňa je kľúčom ku nádhernému výzoru.

Regeneračný olej Crema Nera Extrema Supreme je určený pre pleť s prvými známkami starnutia. Redukuje malé vrásky a pigmentové škvrny. Dodatočne prípravok hydratuje, zachováva tvar tváre a podporuje produkciu kolagénu a elastínu. Produkt má 300ml fľaštičku s pipetou pre ľahšiu a presnejšiu aplikáciu. Ako používať regeneračný olej Crema Nera Extrema Supreme od Giorgio Armani? Dve alebo tri kvapky oleja nakvapkajte na ruku, aby sa zohrali, pre ľahšiu distribúciu na tvári. Votrite prípravok do tváre a krku pomocou krúživých pohybov; vyhnite sa okoliu očí.

Hydratačné sérum Acqua Pantelleria od Giorgio Armani sa odporúča pre zrelú pleť s prvými známkami starnutia, t.j. vráskami okolo očí, ryhami blízko nosa a pier, pigmentových škvŕn od slnka. Kozmetika sa skladá z vody, bohatej na minerály, z talianského ostrova Pantelleria a proteínov proti vráskam. Malé množstvo postačuje na regeneráciu, osvieženie a hydratáciu pleti. Hneď po čistení rozotrite pár kvapiek Acqua Pantelleria na tvári. Produkt sa rýchlo absorbuje a zanecháva tvár vyživenú a regenerovanú. Pre vytlačenie séra musíte zatočiť čiernym vrchnákom doprava a stlačiť dávkovač.