Deň sv.Valentína sa blíži, a preto je najvyšší čas nájsť pre túto špeciálnu príležitosť perfektné líčenie. Dnes vám predstavím moje nápady pre dokonalú pleť, romantický vzhľad a sexy make-up bez toho, aby to bolo príliš vyzývavé. Chcela by som sa s vami všetkými podeliť o moje chytré a účinné triky, ktoré osobne využívam. Proste viem, že budete vyzerať nádherne.

#1 Vyjdite zo svojej komfortnej zóny

Chcete očariť svoju polovičku? Alebo sa možno len chcete cítiť v ten deň výnimočne sama pre seba? Tu nie sú dôležité vaše dôvody, ale výsledky. Chcela by som vám ponúknuť alternatívu mimo vašeho verného štýlu a zbaviť sa predstavy pracovného a každodenného make-upu. Naneste si červený rúž, sexy očnú linku alebo zvoľte dymové očné líčenie. Rozhodnite sa vy, ktorý prvok vám dodá sexy valentínsky faktor a budete sa s ním cítiť žensky a nádherne.

#2 Nepreháňajte to so snahou

To, čo poviem teraz, je úplnym opakom toho, čo som povedala predtým, pretože ak vašej povahe nesedia červené pery alebo silná očná linka, budete sa s nimi cítiť zle. Ak sa neviete nalíčiť správne (a pamätajte, že odfláknutý make-up môže veci len zhoršiť), potom tento krok preskočte. Je lepšie, ak budete vyzerať skvele s nenápadným líčením a budete sa cítiť dobre, ako keby ste sa mali celý večer trápiť s make-upom, ktorý ste ani nechcela.

#3 Natrénujte si svoje valentínske líčenie

Ak strávite valentínsky večer von v reštaurácii alebo na párty, potom je ešte dôležitejšie, aby ste nespravili žiadne chyby v líčení. Nikdy nepotrebuje ešte viac stresu pred veľkým rande v podobe krivej očnej linky alebo šmúh bronzera po celej tvári. Stačí, ak venujete jeden večer pred dňom sv.Valentína tréningu takého make-upu, ktorý si plánujete naniesť vo váš špeciálny deň. Lepšie si byť istý, ako potom ľutovať!

#4 Nezabudnite na zvýraznenie vašej pleti

V deň sv.Valentína musíte vyzerať očarujúco. Nezabudnite preto na správne nalíčenie celej tváre a nie len očí a pier. Ak je to možné, vymeňte vašu bežnú podkladovú vrstvu za ľahký BB krém. Navyše použite sypký minerálny púder na zmatnenie pleti, aby ste sa vyhli nepotrebnému lesku vo večernom svetle. Zvýraznite tie časti vašej tváre, ktoré vyzdvihujú to najlepšie a omladzujú vašu tvár. Nezabudnite na korektor pod oči!

Ak sa budete riadiť týmito pravidlami a zapamätáte si, že make-up má byť nanesený tak dobre, ako sa len dá (nezaspite lebo sa budete ponáhľať), tak z finálneho výsledku spadnú všetci na kolená.

Veľa štastia!