V minulosti boli plné pery niečím, po čom túžila každá žena. Teraz však ich miesto zaujalo obočie, ktoré by malo byť výrazné a pekne upravené. Čo v prípade, ak nie každý z nás má to šťastie vlastniť husté a tmavé obočie? S ohľadom na týchto ľudí prišiel na trh práve Nanobrow.

Zdá sa, že neexistuje nič magnetickejšie ako pohľad zvýraznený nádhernými riasami a dokonale tvarovaným obočím. Je to síce pravda, ale… k mnohým ženám sa príroda nezachovala zrovna dvakrát najštedrejšie. Ak aj vy patríte do tejto skupiny ľudí, potom veľmi dobre poznáte, aké ťažké je efektívne si zahustiť obočie. Je na čase siahnuť po tom správnom produkte!

Pozrite sa, ako funguje Nanobrow.

Sérum Nanobrow – pôsobenie

Ide o profesionálny kondicionér na obočie, ktorý bol vytvorený pre každú ženu, ktorá nie je spokojná so svojim obočím, a chce si ho veľmi jednoduchým spôsobom skrášliť. Sérum síce pracuje zvonka, ale nie povrchovo. Jeho zložky – ktoré sa riadia zásadou „kvalita nad kvantitou“ – prenikajú do pokožky a komplexne sa starajú o veľmi krehké a jemné chĺpky obočia.

Viete, aké sú účinky Nanobrow? Toto sérum na obočie (ak sa pravidelne používa):

  • regeneruje a posilňuje,
  • urýchľuje rast nových chĺpkov,
  • zahusťuje,
  • zvyšuje pružnosť chĺpkov a uľahčuje ich úpravu,
  • obočie stmavuje a dodáva mu lesk,
  • zabraňuje vypadávaniu obočia.

Najlepší kondicionér na obočie

Účinnosť Nanobrow možno vystvetliť kombináciou dvoch faktorov: receptúra a aplikátor. Je to práve vďaka jeho prísadám, prečo je kondicionér na obočie Nanobrow považovaný za kvalitný produkt. V prípade Nanobrowu sú obe tieto prvky dôkladne premyslené.

1. Perfektná kombinácia prísad

Nanobrow obsahuje iba tie najkvalitnejšie prísady, ktoré boli dôkladne testované, aby sa zabezpečilo, že budú obočie účinne vylepšovať bez toho, aby mu spôsobili akékoľvek poškodenie. Nájdete tu cenné rastlinné výťažky a regeneračné látky, ktoré tiež urýchľujú prirodzený rast obočia, vrátane výťažku zo Šišiaka bajkalského, slójových a pšeničných klíčkov, ako aj výťažok z koreňa ženšenu, arginín, provitamín B5, glycerín a mnohých ďalších prísad.

Tento kondicionér na obočie je bezpečný aj pre alergikov a ľudí s citlivou pokožkou, ako aj pre vegánov, pretože nie je testovaný na zvieratách a je založený na zložkách rastlinného pôvodu.

2. Pohodlný a precízny aplikátor

Aplikátor je precízny a preto robí aplikáciu veľmi jednoduchou. Mäkká špička absorbuje produkt tak, že nekvapká a zároveň na obočie aplikuje to správne množstvo produktu, a to pomocou len jediného ťahu aplikátora.

Praktický a pohodlne tvarovaný aplikátor Nanobrow je niečím, čo činí aplikáciu tohto produktu extrémne jednoduchou. V prvom rade si odstráňte make-up a až potom si môžete naniesť produkt. A… máte hotovo!

Nanobrow dobýva srdcia žien!

Nie je prekvapujúce, že sa toľko žien zamilovalo práve do Nanobrowu. Zamilovali si ho pre jeho efektívnosť, rýchlosť pôsobenia (prvé účinky sú viditeľné už po 2-3 týždňoch), ľahkú aplikáciu, perfektné zloženie, účinky, konkurencieschopnú cenu a… mnoho ďalších dôvodov.

Zoznámte sa s Nanobrow a zamilujte si ho aj vy!