Vo februári sa v obchodoch ubytovala najnovšia organická kozmetická rada od H&M – Conscious Beauty Collection. V ponuke tejto sady nájdeme 30 prípravkov, napr. masky na tvár, deodoranty, šampóny, sprchové gély, vlasové oleje a krémy na ruky. Veľmi povzbudivá nie je len cena, ale aj originálny dizajn.

Eko zmeny v H&M

Švédska H&M predstavuje dynamické zmeny vo svojej ponuke, a to všetko aby pritiahla k svojej značke viac klientov. Nemôžeme poprieť, že doterajšie ponuky prinášajú prvé účinky. Najlákavejšie sú balenia, vytvorené podľa vzoru takých luxusných značiek ako Marc Jacobs, ktoré nie sú až také nevkusné, ako boli tamtie. Stojí za to spomenúť, že najnovšia kozmetická rada Conscious Beauty bola uzavretá v úplne ekologických baleniach, vyrobených z recyklovaných materiálov. Samotný produkt je tiež ekologický a dokázal to tak, že získal Ecocert – garantuje to, že aspoň 95% zloženia kozmetiky je prírodné.

H&M Conscious Beauty Collection

Tento obchod na hlavnej triede už mal kozmetickú sadu Conscious vo svojej ponuke; produkty vyrobené v súlade s vyváženým pravidlom výroby. Od februára je v obchodoch jej sesterská sada, t.j. Conscious Beauty Collection. H&M Conscious Beauty je rada produktov pre starostlivosť o telo s dvojakým efektom:

  • oživujúcim, vďaka výživným zložkám výťažkov z ovocia,
  • upokojujúcim, vďaka aromaterapii s upokojujúcimi zložkami.

Medzi organickými produktmi v tejto sade nájdeme 30 rôznych prípravkov, navrhnutých pre starostlivosť o vlasy a telo. H&M hovorí len, že kolekcia je plná napr. masiek na tvár (tri typy), balzamov na pery (v piatich príchutiach: čučoriedka, vanilka, citrón, škorica a malina), sprchových gélov, šampónov (aj suchých), a krémov na ruky. Tiež si môžeme kúpiť roll-on deodorant bez škodlivého alumínia, ale môžeme si zadovážiť aj inovatívny produkt tejto značky – vlasový olej.