MAC Cosmetics je jednou z najobľúbenejších značiek žien na svete. Niet divu. Prípravky, ktoré majú vo svojej ponuke, majú najvyššiu kvalitu. Táto exkluzívna značka práve vydala novú radu produktov, ktorá bude pre fanúšikov veľkým potešením. Prečo? MAC predstavuje limitovanú edíciu Faerie Whispers – priamo z rozprávky!

Kolekcia Faerie Whispers

Ktorá žena by sa nechcela načas presťahovať do rozprávkového sveta? Limitovaná edícia od MAC je inšpirovaná vílami, ktoré nás vezmú do sveta nezabudnuteľných rozprávok. S čím si spájame víly? Sú to živé bytosti, koketujúce v nedospelosti, pokryté magickými farbami a jasom a sú extrémne delikátne. To je kolekcia Faerie Whispers od MAC.

Rozprávková kozmetika

Faerie Whispers od MAC Cosmetics je sadou produktov, inšpirovaných rozprávkovým svetom a krehkosťou víl. Aká je kozmetika Faerie Whispers? Predovšetkým, úžasná!

  1. Široká paleta intenzívnych a nenápadných farieb.
  2. Kozmetika vytvára líčenie s nádherným efektom.
  3. Matný a trblietavý finiš.
  4. Produkty sú ovanuté rozprávkovým jasom.

Limitovaná edícia

Fanúšičky MAC budú nadšené, pretože v edícii Faerie Whispers nájdu prípravky, ktoré nie sú v bežnej ponuke značky. Je to veľké potešenie pre milovníčky limitovaných kolekcii. Faerie Whispers sú rozprávkovými prípravkami, ktoré udivujú svojou kvalitou.

Najväčším hitom tejto kolekcie je Foiled Shadow, čo je očný tieň s trblietavým alebo matným finišom, ktorý môžeme použiť na vytvorenie neuveriteľne efektného líčenia. Faerie Whispers je tiež radou s metalickým lakom na pery, perleťovými rúžmi a leskmi na pery, zvýrazňujúcimi červeňami na líca a púdrami, ale aj skvostnými štetcami. Táto kozmetika upúta váš pohľad!