Svieže, zdravé a nádherne dlhé riasy sú sen každej ženy. Sen o úžasných riasach a nádhernom očnom make-upe sa dnes stáva skutočným vďaka maskare Lashcode. Inovácia a jedinečnosť modelu Lashcode spočíva v jeho schopnosti dodávať neuveriteľný make-up, ako aj hĺbkovú výživu, takže je dokonalá na každodenné nosenie.

Lashcode pristupuje k téme makeupu a starostlivosti tématicky. Neexistuje žiadny kompromis. Všetko musí byť perfektné: ergonomický, ideálne tvarovaný špirálový prútik; práškový a nelepivý vzorec; ultra-čierne pigmenty; ktoré poskytujú riasy v podobe a dĺžke, aké ste nikdy predtým nezažili.

Lashcode maskara sa rovná zdroju kvalitných látok na starostlivosť. Kompozícia je príjemným prekvapením a úprimne, necháva všetky ostatné maskery za sebou. Inovatívny vzorec na základe najkvalitnejších zložiek sa ukáže ako úspech: zaisťuje správne látky na obnovenie stavu rias a zlepšenie ich vzhľadu.

Lashcode maskara je zložená z :

  • Vitamín E – prirodzený antioxidant.
  • Arginín opravuje a posilňuje lipidovú bariéru a zvyšuje rast rias, súčasne blokuje ich vypadávanie.
  • Panthenol ponúka kondicionovanie a výrazne skrášľujúce vlastnosti, zmäkčuje a vyhladzuje riasy a zvyšuje ich pružnosť.
  • Výťažok zo sójových výhonkov; chráni, hydratuje, stimuluje rast rias, dodáva živiny do vnútra rias: proteíny, dobré mastné kyseliny, uhľohydráty, lecitín, sitosteroly proti vypadávaniu a proti suchu, flavonoidy a vitamíny A, B1, B2, B3.
  • Výťažok z pšeničných výhonkov mierne zvlhčuje riasy; opravuje a udržuje ich lesklé, zabraňuje vyblednutiu farieb.
  • Baicalin (Baicalin Skullcap výťažok) je bohatým zdrojom flavonoidov, ktoré majú ochrannú a antioxidačnú silu. Pomáha udržiavať riasy mladé a pružné.

Lashcode je jediná maskara, ktorá intenzívne regeneruje a vyživuje riasy. Sila vitamínov, rastlinných extraktov a ochranných prísad chráni pred poškodením. Perfektné predlžovanie a zahusťovanie vzorky spôsobuje, že riasy majú skvelý vzhľad. Definícia očí zabezpečí po jedinom zdvihu prútika. Špirála má tvar a veľkosť zodpovedajúcu každému typu oka a typu rias. Je malý, eliptický a má tenké a pružné silikónové štetiny, ktoré účinne oddeľujú riasy, zvlhčujú ich smerom hore. Kefa dosahuje každú riasu a zvyšuje jej objem

Maskara nie je odolná proti vode, ale nerozmazáva sa, bez ohľadu na vlhkosť. Bez vločiek na dlhé hodiny. Lashcode maskara sa rovná najlepšej kvalite, je hodná túto cenu. ;