Viete o tom, že k nádhernému líčeniu očí vám stačí len očná linka? Samozrejme ale musíte vedieť, ako ju používať, aby ste to dosiahli. Preto značky medzi sebou súperia, ktorá vytvorí najnovšiu a najjednoduchšiu očnú linku. Jednou z nich je Hi – Tech Eyeliner od Pierre Rene.

Čo je také špeciálne na Hi – Tech Eyeliner od Pierre Rene? Po prvé kozmetika upútava pozornosť svojim originálnym vzhľadom. Tvar balenia je prispôsobený ženskej ruke; pripomína zbraň alebo mačací pazúr. Špic je ukrytý pod vrchnákom, ktorý mu zabraňuje vo vysušení. Vzhľadom na jednoduchosť použitia sa odporúča aj pre osoby, ktoré len začínajú s líčením. Do bieleho balenia sa zmestia 3ml čiernej, vodeodolnej tekutiny. Hi – Tech eyeliner drží na viečkach celý deň, neotiera sa ani nemizne. 100% je vhodná pre vytvorenie línii všetkých tvarov a dĺžok. Kozmetika dokonale kryje a má intenzívnu farbu. Vyplní každý, dokonca aj veľmi nenápadný, očný make-up. Aká škoda, že je dostupná len v čiernej farbe.

Ako by ste mali používať Hi – Tech Eyeliner od Pierre Rene? Aby kozmetika vydržala dlhšie, naneste na viečka nejakú podkladovú bázu a matný púder. Potom jemne napnite viečko a pozdĺž línie mihalníc nakreslite pár bodiek – spojte bodky a vaša linka je hotová. Teraz ju môžete urobiť aj trochu hrubšiu, priostriť „chvostík“ alebo nakresliť podobnú linku vo vnútornom kútiku oka.

Oplatí sa vedieť, že v sezóne jar-leto 2016 budú módne línie, nakreslené očnou linkou. Medzi niekoľkými inými trendmi sú bodky, fľaky a iné vzory; a nie len na viečkach. Môžete tiež použiť očnú linku aj na vrch viečka a oblúk obočia; výborné budú trblietavé a brokátové línie. Ak chcete zvýrazniť vaše trblietavé líčenie očí, potom na Hi – Tech Eyeliner od Pierre Rene nanete prípravok s trblietavými čiastočkami nakreslením ďalšej línie alebo zakrytím celého viečka.