BareMinerals sú známe vytváraním veľmi dobrej minerálnej kozmetiky. Tentokrát môžeme vyskúšať očné tiene READY 4.0 od bareMinerals. Tieto prípravky vám pomôžu vytvoriť elegantný a prirodzený očný make-up.

Očné tiene READY 4.0 od bareMinerals sú uzavreté v zlatej palete, v ktorej vnútri nájdete dvojitý aplikátor a zrkadlo pre jednoduchšie líčenie očí. Kozmetika je dostupná v niekoľkých farebných variantoch. Môžete si zakúpiť palety v týchto odtieňoch: The Designer Label (hnedá, olivová, béžová, sivá), The Happy Place (ružová a sivá), The Comfort Zone (tmavá béžová a ružová), The Truth (hnedá, béžová a sivá), The Good Life (čierna, sivá, hodvábna béžová a ružová), The Soundtrack (béžová a trblietavá hnedá), The Dream Sequence (fialová a sivá).

Aplikácia očných tieňov od bareMinerals READY 4.0 je veľmi jednoduchá. Kozmetika sa dá nanášať suchá alebo mokrá. Aplikáciou so suchým štetcom dostanete nenápadný výsledok, avšak mokrá aplikácia vám dodá vysoko pigmentovaný efekt. Vždy začnite líčenie očí aplikáciou najjasnejšieho očného tieňa. Rozotrite ho na celé viečko, a potom k nemu pridávajte ďalšie farby. Najtmavšia farba by mala byť na vonkajšom kútiku oka a spodnom viečku. BareMinerals READY 4.0 majú ľahkú konzistenciu, sú vysoko pigmentované a obsahujú minerály. Tie pomáhajú zakrývať vrásky a nedokonalosti pleti, ale tiež „vytiahnú“ oči spod spadnutých viečok a opticky ich zväčšia. Vďaka prírodným a minerálnych zložkám je pleť vyživená, hydratovaná a žiariaca. Rastlinné výťažky a organické minerály sa starajú o viečka a okolie očí. BareMinerals READY 4.0 obsahujú: výťažok z uhorky a ryže, oxidanty, oleje, kremík, antioxidanty a kofeín.

BareMinerals zaručili, že READY 4.0 budú vyzerať skvele na každom type pleti. Avšak, výrazne sa odporúčajú pre citlivú a alergickú pokožku s tendenciou k tvorbe akné. Prípravok drží na viečku až 8 hodín a nezbiera sa v záhyboch, neodpadáva ani nebledne počas dňa. Je to dokonalá kozmetika pre denné a večerné líčenie.