Hovorí sa, že oko je zrkadlom duše. Asi preto sa všetky ženy zaujímajú o profesionálne očné líčenie, a asi preto Lancome vytvoril súpravu kozmetiky Hypnôse Doll Eyes. Čo sa skrýva vo vnútri?

Súprava kozmetiky obsahuje tri produkty – maskaru Hypnôse Doll Eyes, odličovať make-upu Bi-Facil a ceruzku na oči Crayon Khol Noir. Sú to tri najobľúbenejšie kozmetické produkty od Lancome. Bolo by veľkým hriechom, keby nejaký veľký milovník módy okolo nich prešiel v drogérii bez povšimnutia. Takže, poďme sa s nimi oboznámiť po jednom.

Hypnôse Doll Eyes maskara je dostupná v troch rôznych farbách: So Black!, Violet Envoutant a Noir Intense. Maskara má kefku, ktorý dodá vašim mihalniciam objem, definíciu a dĺžku. Tvar kefky pripomína kužeľ – širší na spodku a čoraz užší na vrchu. Musíte ju používať správe, aby ste dosiahli želaný efekt. Počas nanášania nášho make-upu si musíte pamätať, že by mal vyzerať čo najprirodzenejšie. Práve preto potrebujete len jednu vrstvu maskary na mihalniciach, ktoré sú dobre prečesané a natočené.

V kozmetickej súprave máme tiež Bi-facil odličovač na oči. Je veľmi dôležitou súčasťou očného líčenia. Prečo? Pekné oči nie sú iba o pekných mihalniciach (a viečkach), správne čistenie pleti je tak isto dôležité. Práve preto obsahuje súprava kozmetiky Lancome dvojfázový odličovač. Pred použitím musíte pretrepať fľaštičkou, aby sa dve fázy premiešali. Bavlnený tampónik s produktom jemne pritlačte na zatvorené oko, aby sa rozpustil make-up. Pamätajte si, že príliš silné šúchanie môže spôsobiť podráždenie a oslabenie mihalníc. V súprave umiestnil výrobca menšiu verziu kozmetického prípravku (30 ml).

Doplnkom očného líčenia a celej súpravy je Crayon Khol Noir ceruzka na oči. Vybrať si môžeme z 10-tich rôznych odtieňov výrobku. Má veľmi mäkkú konzistenciu, takže sa celkom ľahko nanáša na viečko, ale taktiež roznáša a splýva s očnými tieňmi. Ako používať ceruzku na oči od Lancome? Veľkým tajomstvom dokonalého make-upu je správne umiestnenie viečka, ako aj ruky. Položte celú ruku na stôl alebo toaletný stolík a ruku na líce. Trochu natiahnite viečko a nakreslite líniu. Môže mať rôzny tvar a dĺžku, ale tie najlepšie budú samozrejme tie, ktoré sa riadia trendmi tohto roka.